نمایش محتوای سبز

1401/7/27
طی حکمی از سوی مدیرعامل پترول ؛
نادر جداری به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس منصوب شد
با صدور حکمی نادر جداری به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس از سوی رشید قانعی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی پترول، نادر جداری با حکم رشید قانعی به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس منصوب شد، متن حکم به شرح ذیل است :

جناب آقای نادر جداری

نظر به پیشنهاد و مصوبه شماره 252 مورخ 24/07/1401، هیات مدیره محترم شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس و همچنین باتوجه به مراتب تعهد، دانش، تخصص، توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس منصوب می­گردید.

بدیهی است دستیابی به جایگاه رفیع تولید کننده برتر الاستومر در کشور و منطقه نیازمند برنامه ریزی دقیق و اهتمام مضاعف در راه اندازی به هنگام پروژه خواهد بود.

امید است با اتکاء به خداوند متعال و درسایه تلاش و کوشش و بهره گیری از ذخایر ارزشمند مدیریتی در صنعت پتروشیمی کشور با همکاری مدیران، متخصصان و کارکنان این شرکت و با حفظ کرامت انسانی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

ضمناً بدینوسیله از خدمات و زحمات شایسته آقای مجتبی فلاح خورسند در طول تصدی مسئولیت، تشکر و قدردانی نموده و آرزوی موفقیت برای ایشان را دارد.

​​​رشید قانعی

نایب رئیس هیأت مدیره ومدیر عامل

 

کپی لینک کوتاه